skrotēt

PAR PROJEKTU

APRAKSTS

Lofts&Rosegold visas cilvēka dzīves izpausmes mijiedarbojas un ir savstarpēji saistītas. Tās apvieno “Skandināvu stila” filozofija un laimīgas dzīves filozofija, kura piepilda šo projektu ar harmoniju un kopību. Šeit dažādu laikmetu arhitektūras stili atklāj un papildina viens otru. Plašā halle – kā pievilkšanās centrs, komercplatības paplašina kvartāla iedzīvotāju iespējas, bet iedzīvotāji atbalsta uzņēmējus, kuri darbojas zem vienas kopīgās ēkas jumta.

Par Lofts&Rosegold sirdi un Skandināvu stila filozofijas iemiesojumu kļūs galvenā ēkas halle-vestibils, kura platība būs 220 m2, un griestu augstums – 4,20 metri. Interjers būs piesātināts ar galveno ideju – divu atšķirīgu arhitektūras stilu ēku apvienojumu vienā veselā, kvartāla iedzīvotāju apvienojumu ar tiem, kas ir izvēlējušies kreatīvu vidi savam biznesam.

Veidojot interjeru mēs centāmies izveidot visu pēc ideāla Skandināvu stila mājas noteikumiem. Tas viss un maigais pieklusinātais apgaismojums dzelteni-oranžā krāsā, dabīgie materiāli apdarē un mēbelēm, 3 metrus gari akmeņi – tie ir nepieciešamie atribūti Skandināvu stila mājas izveidē, un tam visam noslēgumā – stikla jumts. Aukstā ziemas vasarā, zvaigžņotā vasarīgā augusta naktī, Rosegoldīgā rudenī vai ziedošā pavasarī tas kļūs par kvartāla iedzīvotāju pievilkšanās un komunikācijas centru. Mūsdienīgais dizains, ķieģeļu sienas laukumi, fona mūzika, aromāts, kas radīts speciāli šai mājai, īpašā uzmanība, kas veltīta pat vissīkākajām detaļām, laika un gadsimtu nobīdes, un apziņa, ka no šejienes nav vēlēšanās aiziet, un pats galvenais, ka nav jāaiziet, jo tu esi Mājās – tā būs dāvana kvartāla iedzīvotājiem.

GALERIJA

TELPU INTERJERS

TEHNISKAIS APRAKSTS

Lofts&Rosegold projekts atrodas pēc adreses: Strēlnieku iela 8, labiekārtotā 3955 kvadrātmetru plašā teritorijā. Projekts ir jauna 7 stāvu daudzdzīvokļu ēka un četrstāvu ēka – arhitektūras piemineklis, kas veidots neorenesanses stilā, kuras apvieno stikla galerija.

Jaunajā ēkā – 75 dzīvokļi, kur platība ir no 50,2 līdz 171,4 m2, kuri izvietoti no 2-ā līdz 7-am stāvam. Griestu augstums ir 2.96 m, bet 7-ā stāvā – 3.00 m. Ēkas pirmajā stāvā ir izveidotas komercplatības.

Atsevišķu uzmanību ir pelnījusi 4-stāvu ēka – arhitektūras piemineklis, kas iekļauts Unesco mantojuma reģistrā. Šajā ēkā ir vairākas iekārtojuma koncepcijas. Viena no tām – tas ir dalījums Loft tipa dzīvokļos. Tāpat, pastāv iespēja izmantot ēkas telpas kā komercplatības- pilnībā. Griestu augstums no 3.11 m līdz 6.54 m.

Projektējot Lofts&Rosegold, tika ņemti vērā un uzstādīti parametri, kuri pārsniedz noteiktos Eiropas Savienības celtniecības normatīvus un atbilst paaugstinātām drošības un komforta prasībām, kas dod iespēju klasificēt šo projektu kā “Premium +”

uz sākumu