skrotēt

KONCEPCIJA

DIVU LAIKMETU
ARHITEKTŪRAS MĀKSLA

Jau kopš senseniem laikiem cilvēki ir iemācījušies savienot dārgakmeņus un dārgmetālus, ticot, ka ietvars ir kā trauks, kas saglabā minerāla enerģiju, un, ja dārgakmenim piemeklēt piemērotu ietvaru, tad šādam duetam piemitīs ideāls skanējums un tas apveltīs savu saimnieku ar patiesi varenu spēku.

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold – ir spilgts savstarpējas dažādu laikmetu mākslas mijiedarbības piemērs, kurā vecajai ēkai tiek piešķirta dārgakmeņa loma, bet jaunajai – krāšņa, Lofts skaistumu izceļoša “rozā zelta” ietvara loma.

Veidojot mūsdienu arhitektūras veidolus, kas nākotnē varētu kļūt par 21. gadsimta mākslas pieminekļiem, mēs ļoti rūpējamies par pilsētas vēsturi, tādēļ mēs saglabājam sākotnējo Lofts ēkas izskatu, kas ir izpildīts svinīgā neorenesanses stilā. Lofts ēka ar ķieģeļu fasādi, kas rotāta ar pilastriem, pusapaļiem izliektiem logiem un dekoratīvām nišām, ar 5 un 6 metrus augstiem griestiem apartamentos Rīgas klusajā centrā kļūs par vienīgo “loft” dzīves stila piemēru tīrā veidā.

Ietvaram mēs esam izvēlējušies tieši rozā zeltu, jo tas ir krāšņs un silts metāls, kas ļauj atklāt tā akmens mistiskās īpašības, ar kuru tas ir savienots. Rosegold dzīvojamā ēkā tiks izveidoti 70 dzīvokļi ar terasēm, balkoniem un savu privāto teritoriju. Augšējo stāvu nišas un izvirzītās formas saudzīgi ierāmē veco ēku, Rosegold ēka it kā aizsargā Lofts ēku un izceļ tās skaistumu.

GALERIJA

ARHITEKTŪRA

Par Lofts&Rosegold sirdi un Skandināvu stila filozofijas iemiesojumu kļūs galvenā ēkas halle-vestibils, kura platība būs 220 m2, un griestu augstums – 4,20 metri. Interjers būs piesātināts ar galveno ideju – divu atšķirīgu arhitektūras stilu ēku apvienojumu vienā veselā, kvartāla iedzīvotāju apvienojumu ar tiem, kas ir izvēlējušies kreatīvu vidi savam biznesam.

Veidojot interjeru mēs centāmies izveidot visu pēc ideāla Skandināvu stila mājas noteikumiem. Tas viss un maigais pieklusinātais apgaismojums dzelteni-oranžā krāsā, dabīgie materiāli apdarē un mēbelēm, 3 metrus garš kamīns – tie ir nepieciešamie atribūti Skandināvu stila mājas izveidē, un tam visam noslēgumā – stikla jumts. Aukstā ziemas vasarā, zvaigžņotā vasarīgā augusta naktī, Rosegoldīgā rudenī vai ziedošā pavasarī tas kļūs par kvartāla iedzīvotāju pievilkšanās un komunikācijas centru. Mūsdienīgais dizains, ķieģeļu sienas laukumi, fona mūzika, aromāts, kas radīts speciāli šai mājai, īpašā uzmanība, kas veltīta pat vissīkākajām detaļām, laika un gadsimtu nobīdes, un apziņa, ka no šejienes nav vēlēšanās aiziet, un pats galvenais, ka nav jāaiziet, jo tu esi Mājās – tā būs dāvana kvartāla iedzīvotājiem.

GALERIJA

TELPU INTERJERS

uz sākumu